Медичний туризм

Медичний туризм з Клінікою «Доктор Майя»

В останні 10 років у всьому світі активно розвивається і набирає популярності медичний туризм, який охоплює як загальну медицину так і стоматологію в цілому. Завдяки поєднанню якісного лікування за нижчими цінами, можливості в короткі терміни провести медичне обслуговування і отримати задоволення від відвідин нового міста, привертає увагу все більшої кількості людей у ​​всьому світі. На сьогоднішній день Україна має репутацію держави яка надає висококваліфіковану медичну допомогу і діагностику. Утворень фахівців, лікування по інноваційним методам і технікам лікування, використання сучасної бази діагностичних і технічних обладнань по більш привабливим фінансовим умовам ніж в Західній Європі і США дозволяє отримати медичне обслуговування і лікування все більшій кількості пацієнтів із закордону.

Командою наших стоматологів було проведено лікування та діагностику зубо-щелепних дефектів пацієнтам з США, Ізраїлю, Німеччини, Великобританії, Білорусії та ряду міст України. Для більшого комфорту наших пацієнтів керівництвом і командою стоматологів була розроблена програма медичного обслуговування пацієнтів з-за кордону в нашому центрі з урахуванням всіх особливостей, потреб і термінів проведення стоматологічного лікування.

 

Пацієнт з Великобританії – Сафранюк Инара. Вже скористалася програмою медичного туризму в нашій клініці і провела комплексне стоматологічне лікування:

ЯК ПРАЦЮЄ НАША ПРОГРАМА:

1

Зв’яжіться з нами по Skype:
Doctor Maya dental clinic

або за допомогою Viber:
+38 093 506 47 47
+38 095 506 47 47
+3 8 096 506 47 47

або через e-mail: info@doctormaya.com.ua

Надішліть листа-запит, де необхідно описати свої дефекти зубо-щелепної системи, прикріплюйте раннє проведену діагностику (рентген, комп’ютерна томограма і т.д.), якщо така є і пишіть свої побажання, коментарі і питання щодо лікування.

2

За кожним пацієнтом закріплюється куратор, який буде на зв’язку з Вами з моменту першого звернення в нашу клініку і до відльоту додому.

Зв’язатися з консультантом Ви можете зателефонувавши нам по Skype:
Doctor Maya dental clinic

або за допомогою Viber:
+38 093 506 47 47
+38 095 506 47 47
+3 8 096 506 47 47


або через e-mail: info@doctormaya.com.ua

3

Після ознайомлення з нашою програмою, послугами та фахівцями Ви отримуєте обов’язкові попередні рекомендації від нашого Головного лікаря Мохаребі Махін (доктор Майя). Отримуючи рекомендації, Ви зможете завчасно орієнтуватися в планованому стоматологічному лікуванні де будуть враховані всі особливості Вашої зубо-щелепної системи та Ваші побажання, рекомендації додаткового діагностичного обстеження за потреби, терміни виконання стоматологічних робіт.

4

Якщо Ви приймаєте рішення проводити лікування в нашій клініці, з нашого боку Ми беремо зобов’язання організувати для Вас на час Вашого перебування на лікуванні в нашій клініці:

а) зустріч в аеропорту, залізничному вокзалі або авто вокзалі з подальшим трансфером в місце розміщення на автомобілях клініки бізнес-класу

б) допомогу у виборі найбільш прийнятного для Вас місця розташування, на Ваш вибір ми надаємо особисті апартаменти клініки або номера в готелі нашого партнера

в) організацію проведення додаткових аналізів, діагностик і досліджень на базі наших партнерів

г) забезпечуємо на весь час перебування мобільним зв’язком українських операторів

д) за бажанням надаємо інформацію про культурне проведення часу в нашому місті

5

По приїзду в клініку Ви отримуєте консультацію всіх вузьких фахівців (терапевт, ортопед, хірург, пародонтог, гігієніст, имплантолог, ортодонт) за потребою для проведення Вашого стоматологічного лікування.

6

Перед початком проведення лікування надаємо правове впровадження, (договір на отримання стоматологічних послуг, інформаційні угоди, гарантійні зобов’язання клініки на проведені послуги).

7

Після закінчення лікування в рамках ранiше обумовлених термінів надаємо зворотний трансфер в аеропорт, залізничний вокзал, автовокзал.

Переваги лікування в нашій клініці за программою медичного туризму:

  • Прийом ведуть лікарі стоматологи з багаторічним досвідом практичної роботи які є Членами Асоціації стоматологів України.
  • Повний спектр стоматологічного лікування, в тому числі складне протезування та імплантація.
  • Сучасна база діагностичного і технічного обладнання.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
  • Гарантія якості стоматологічних послуг і використовуваних матеріалів.
  • Оптимальне співвідношення якості послуг і вартості.

Головним завданням нашої команди є забезпечення наших пацієнтів якісним лікуванням, комфортним проведенням часу в стінах нашої клініки і приголомшливою посмішкою.

                                                              Ми будуємо Ваші нові посмішки!!!

Адреса:
г. Киев
ул.Дмитриевская, 19Б
Години роботи:
Пн - Пт 9:00 - 20:00, Cб 9:00 - 17:00, Вс - по предварительной записи
E-mail:
dr.maya@ukr.net
Skype:
Doctor Maya dental clinic