Услуги

Пройшли ті часи, коли лікування зубів було пов’язане з болем і дискомфортом. Сучасні анестетики дозволяють повністю знеболити процес, завдяки чому відвідування стоматолога стає більше схоже на похід до косметолога. Навіть введення ін’єкції стало повністю безболісним, оскільки ясна попередньо обробляється спеціальним гелем для зниження чутливості.

 

Фахівці клініки Доктор Майя використовують анестетики німецького виробництва. Вони повністю безпечні і не викликають алергічних реакцій. Перед введенням ін’єкційного знеболюючого використовується аплікаційна анестезія у формі гелю, який наноситься на слизову, позбавляючи її чутливості.

 

 

від 30 грн

Пляма на зубі – це вже карієс, і його необхідно терміново лікувати. На етапі плями лікування у більшості випадків відбувається швидко, безболісно і без використання місцевої анестезії, хоча багато що залежить від больового порогу пацієнта. Як показує практика, багато пацієнтів ігнорують перші ознаки і доводять карієс до пульпіту або періодонтиту, коли біль вже неможливо терпіти і потрібне тривале лікування кореневих каналів.

 

Лікування запущених випадків більш тривале, дороге і складне. Крім того, невилікуваний карієс негативно впливає не тільки на порожнину рота, але і на весь організм, оскільки служить джерелом інфекції, яка постійно проникає в організм. Це призводить до алергічних реакцій і інших порушень.

 

 

від 400 грн

Пульпа – частина зуба, де проходить судинно-нервовий пучок. У народі його іменують просто «нервом». Запалення пульпи, або пульпіт, як правило, наслідок карієсу. Тривалий каріозний процес руйнує зуб до дентину, через що інфекція і токсини безперешкодно проникають до судинно-нервового пучка, викликаючи запалення, що супроводжується болем. Ігнорування проблеми нерідко призводить до періодонтиту – запалення кореня зуба і оточуючих його тканин.

 

Фахівці клініки Доктор Майя використовують інноваційну систему «Obtura» для лікування прикореневих каналів, що дозволяє максимально ефективно усунути запалення і повністю вилікувати пошкоджений зуб. Наш принцип – комфортна стоматологія для пацієнтів різного віку, тому, навіть якщо ви запустили проблему, лікарі забезпечать безболісність процедури і збережуть зуб.

 

від 300 грн

Пародонт – тканини, що оточують і підтримують зуб. До них відносяться ясна, кісткова тканина і зв’язковий апарат зуба. Хвороби пародонту можуть бути пов’язані з неправильним прикусом або халатністю під час процедури пломбування. Але найпоширенішою причиною служить виникнення зубного каменю, що сприяє потраплянню бактерій в пародонт.

 

від 500 грн

Втрата зуба відбивається на здоров’ї людини, його самопочутті і психологічному комфорті. Що вже казаи про втрату відразу декількох зубів. Тому основне завдання ортопедичної стоматології – провести відновлення втраченого або сильно зруйнованого зуба штучним, зробивши так, щоб він виконував всі функції натурального.

 

Естетичний аспект протезування не менш важливий, особливо якщо необхідно відновити фронтальні зуби (зона посмішки). Фахівці клініки Доктор Майя повернуть вам здорову усмішку і впевненість в собі. Ми пропонуємо комплексну діагностику порушення цілісності та функції зубощелепної системи, відновлення та протезування зубів з матеріалів високої міцності.

 

від 1250 грн

Клініка Доктор Майя пропонує повний спектр послуг в області хірургічної стоматології з застосуванням останніх технік і матеріалів світової стоматології. За довгі роки практики наші хірурги зарекомендували себе в якості професіоналів високого рівня, тому їм можна сміливо довірити здоров’я і красу вашої посмішки.

 

Наші стоматологи успішно справляються навіть з найважчими ситуаціями. Під час процедур використовується місцева або загальна анестезія. Комфортні умови, турбота про пацієнта і сучасні технології дозволяють провести складне хірургічне втручання без болю. Це дуже важливо, оскільки саме страх болю найчастіше утримує пацієнта від своєчасного звернення до лікаря.

 

від 300 грн

Відсутність одного або декількох зубів – проблема не тільки естетичного, але й фізіологічного характеру. Одним із серйозних наслідків є порушення рівномірного розподілу навантаження в процесі пережовуванні їжі. Це негативно відбивається на зубах, призводить до їх передчасного зносу, деформації кісток, спотворення рис обличчя і другим проблем.

 

Саме тому імплантація показана навіть в тих випадках, коли зуб відсутній в «непомітному» місці. Завдяки сучасним технологіям і великому досвіду фахівці клініки Доктор Майя роблять імплантацію поетапно, з максимальним комфортом і за прийнятними цінами. Використовуються системи імплантів світових виробників з гарантією приживлення до 96%.

від 4500 грн

Клініка Доктор Майя пропонує комплексний підхід до усунення проблем, пов’язаних з порушеннями прикусу. Лікування відбувається за участю кваліфікованих фахівців, що володіють необхідними знаннями та досвідом. Ми використовуємо тільки кращі ортодонтичні системи для дітей та дорослих. Клініка практикує індивідуальний підбір лікування, що гарантує бездоганний результат. Нарівні з класичними методиками наші стоматологи застосовують новітні методики виправлення прикусу. Вибір апарату залежить від індивідуальних показань. Для корекції розташування зубів використовуються сучасні брекет системи німецького і американського виробництва, які відмінно зарекомендували себе для вирішення відповідної проблеми.

 

від 4800 грн

Наші переваги

Повний комплекс послуг

Наша клініка надає всі види стоматологічного лікування:

  • пародонтологія (лікування ясен);
  • терапія;
  • протезування і відновлення зубів;
  • імплантація;
  • хірургія;
  • виправлення прикусу і гігієнічні процедури.

Комплексний підхід до лікування

У своїй роботі Ми керуємося правилом комплексного підходу лікування до кожного пацієнта. Команда наших стоматологів не тільки лікує зуби, але і в комплексі відновлює стоматологічне здоров’я

Команда фахівців високого рівня

Стоматологи клініки мають величезний практичний досвід в стоматології. Ніколи не стоять на місці свого розвитку, і на постійній основі набувають нового досвіду і освоюють нові методики сучасного стоматологічного лікування

Медичний туризм в стоматології

Ми беремо на себе всю турботу про Ваше перебування у нас, починаючи з першого дня Вашого звернення в нашу клініку і до Вашого від’їзду додому

Наші фахівці

Мохаребі Махін (Лікар Майя)

Головний лікар, стоматолог-терапевт, стоматолог-ортопед, стоматолог-хірург, імплантолог, реставратор

Стаж роботи 15 років

 

Жуков Валерій Валентинович

Стоматолог-хірург, імплантолог

Стаж роботи 19 років

 

Бєлова Ганна Геннадіївна

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи 18 років

 

Наша адреса

м. Київ вул. Дмитрівська, 19Б

Email

info@localhost:8080; dr.maya@ukr.net

Skype

Doctor Maya dental clinic

Телефони

+38 093 506 47 47
+38 095 506 47 47
+38 096 506 47 47

 

Пон – пт 9.00 – 20.00
Сб 9.00 – 17.00
Неділя: за попереднім записом

Адреса:
г. Киев
ул.Дмитриевская, 19Б
Години роботи:
Пн - Пт 9:00 - 20:00, Cб 9:00 - 17:00, Вс - по предварительной записи
E-mail:
dr.maya@ukr.net
Skype:
Doctor Maya dental clinic